Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych

Bezpłatny audyt możliwości automatyzacji Twojego zakładu

Zamów audyt

Umów się z naszym inżynierem w celu wspólnej weryfikacji możliwości robotyzacji Twoich procesów produkcyjnych. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie z wielu wdrożeń w celu przygotowania koncepcji robotyzacji jak również wstępnej symulacji stopy zwrotu z inwestycji (ROI).
Zostaw nam kontakt do siebie wypełniając formularz, a skontaktujemy się z Tobą by umówić termin audytu, w czasie którego, porozmawiamy o Twoich potrzebach, wytypujemy procesy które mogą zostać szybko i efektywnie zautomatyzowane.

Proces

Wypełnienie formularza

Przesłanie formularza umożliwi nam dotarcie do Twojej firmy.

Rozmowa telefoniczna

Na której ustalamy potencjał współpracy i termin audytu. 

Przeprowadzenie audytu

 Bezpłatny audyt możliwości robotyzacji w Twojej firmie.

Przedstawienie oferty

Możliwość wdrożenia znalezionych rozwiązań.

Korzyści z audytu

Jaki jest czas zwrotu z​ inwestycji w robota Universal Robots?

Średni czas zwrotu z inwestycji w robota UR wynosi od 1,5 roku do 2 lat. Ten czas jest jednak zależny od wielu czynników. Między innymi jest to liczba operatorów i wysokość ich pensji, liczba zmian, na które pracuje zakład, czy też zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu cobota. Rekordowy czas zwrotu z inwestycji w nasze roboty to zaledwie 34 dni!  Swoje ROI możesz obliczyć na naszym blogu .

Jaki jest czas dostawy robota Universal Robots?

Czas dostawy robota UR to 5-7 dni, a niekiedy nawet krócej!

Jak wygląda serwis robota Universal Robots?

Serwis robota Universal Robots w 80% przypadków zaczyna się i kończy analizą logów. Na ich podstawie można poprawić program i instalację cobota na tyle, że dalsze interwencje są niepotrzebne. Tę akcję wykonujemy w 24h. W przypadku gdy sprawdzenie logów nie przyniesie wymiernych skutków, przystępujemy do wymiany wadliwych komponentów, co trwa zazwyczaj ok. 2-3 dni roboczych.

Jaki jest czas gwarancji na robota Universal Robots?

Producent udziela 12 miesięcznej gwarancji na robota UR, niezależnie od modelu. Dodatkowo producent proponuje dwie możliwości przedłużenia gwarancji.

Jaka jest powtarzalność i prędkość robota Universal Robots?

Powtarzalność ruchów robotów UR sięga nawet 0,03 mm, natomiast ich prędkość może przekraczać 1m/s. Te wartości sprawiają, że coboty to niezwykle dokładne narzędzia, które są z powodzeniem wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.